7283L12PAG8
Hua Hua
Tau Wae: 7283L12PAG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MEM FIFO 2048X9 12NS 56-TSSOP
Ngā Rauemi: 7283L12PAG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7283L12PAG8
Tau Wae 7283L12PAG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 7833 pcs Pepa Raraunga 7283L12PAG8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 56-TSSOP
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Ētahi Ingoa IDT7283L12PAG8
IDT7283L12PAG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rahi Mahara 36K (2K x 9 x 2)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 50MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 150mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 7283 Wā Uru 12ns