72831L10PFG
Hua Hua
Tau Wae: 72831L10PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC DUAL 2048X9 64-TQFP
Ngā Rauemi: 72831L10PFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
90 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72831L10PFG
Tau Wae 72831L10PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3344 pcs Pepa Raraunga 72831L10PFG.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72831L10PFG
IDT72831L10PFG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 36K (2K x 9 x 2)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA Mahinga Bus Bi-Directional
Tau Wae Tuakiri 72831 Wā Uru 6.5ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72831L10TF8
72831L10TF8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC DUAL 2048X9 64QFP
I roto i te taonga: 5439 pcs
Tikiake: 72831L10TF8.pdf
RFQ
72831L10PF8
72831L10PF8
Whakaahuatanga: IC FIFO SYNC DUAL 2048X9 64-TQFP
I roto i te taonga: 5307 pcs
Tikiake: 72831L10PF8.pdf
RFQ
72831L15PF8
72831L15PF8
Tikiake: 72831L15PF8.pdf
72831-201LF
72831-201LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: SOFIX COVER
Tikiake:
72831L15PF
72831L15PF
Tikiake: 72831L15PF.pdf
72831L10PFG8
72831L10PFG8
Tikiake: 72831L10PFG8.pdf
72831
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: 728 YBIT TORX T15X25MM 10PK
Tikiake: 72831.pdf
72831 ROYAL BLU 3/4
72831 ROYAL BLU 3/4"X150'
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
Tikiake:
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: I/O CONN
I roto i te taonga: 470 pcs
Tikiake: 728312-000.pdf
72831L10TF
72831L10TF
Tikiake: 72831L10TF.pdf
72831L15PFI
72831L15PFI
Tikiake: 72831L15PFI.pdf
72831L10PF
72831L10PF
Tikiake: 72831L10PF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel