7281L15PAGI8
Hua Hua
Tau Wae: 7281L15PAGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MEM FIFO 512X9 15NS 56-TSSOP
Ngā Rauemi: 7281L15PAGI8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7281L15PAGI8
Tau Wae 7281L15PAGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 8802 pcs Pepa Raraunga 7281L15PAGI8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 56-TSSOP
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Ētahi Ingoa IDT7281L15PAGI8
IDT7281L15PAGI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rahi Mahara 9K (512 x 9 x 2)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 40MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 125mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 7281 Wā Uru 15ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
7281L15PA8
7281L15PA8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC MEM FIFO 512X9 15NS 56-TSSOP
I roto i te taonga: 5008 pcs
Tikiake: 7281L15PA8.pdf
RFQ
7282
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M INHALATION VALVE 7282, RE
I roto i te taonga: 283 pcs
Tikiake: 7282.pdf
RFQ
7282-2PG-300
7282-2PG-300
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP