72403L45SO8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72403L45SO8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72403L45SO8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO PAR 64X4 45NS 16-SOIC
Ngā Rauemi: 1.72403L45SO8.pdf2.72403L45SO8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72403L45SO8
Tau Wae 72403L45SO8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5915 pcs Pepa Raraunga 1.72403L45SO8.pdf2.72403L45SO8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Ētahi Ingoa IDT72403L45SO8
IDT72403L45SO8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Raraunga Raraunga 45MHz Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA
Mahinga Bus Uni-Directional Tau Wae Tuakiri 72403
Wā Uru 19ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
72403L45P
72403L45P
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO PAR 64X4 45NS 16-DIP
I roto i te taonga: 4631 pcs
Tikiake: 72403L45P.pdf
RFQ
72404 RED 1/2
72404 RED 1/2"X150'
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
I roto i te taonga: 2092 pcs
Tikiake:
RFQ
72405
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: POWER TOOL 1/4 HEX TO SQ ADAPTER
Tikiake: 72405.pdf
72403L45SO
72403L45SO
Whakaahuatanga: IC FIFO PAR 64X4 45NS 16-SOIC
Tikiake: 72403L45SO.pdf
72406 BUCKSKIN 1/2
72406 BUCKSKIN 1/2"X150'
Kaihanga: 3M
Tikiake:
72403L35SO
72403L35SO
Whakaahuatanga: IC FIFO PAR 64X4 35NS 16-SOIC
Tikiake: 72403L35SO.pdf
72403L35SO8
72403L35SO8
Tikiake: 72403L35SO8.pdf
72405 SLVR METAL 1/2
72405 SLVR METAL 1/2"X150'
72403L35P
72403L35P
Whakaahuatanga: IC FIFO PAR 64X4 35NS 16-DIP
Tikiake: 72403L35P.pdf
72403L35DB
72403L35DB
Whakaahuatanga: IC FIFO ASYNC 64X4 35NS 16CDIP
Tikiake: 72403L35DB.pdf
72408 BLU 1/2
72408 BLU 1/2"X150'
72407 BRWN 1/2
72407 BRWN 1/2"X150'
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel