723651L20PFGI
Hua Hua
Tau Wae: 723651L20PFGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 2048X36 120QFP
Ngā Rauemi: 723651L20PFGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
45 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 723651L20PFGI
Tau Wae 723651L20PFGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1566 pcs Pepa Raraunga 723651L20PFGI.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 120-TQFP (14x14)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 120-LQFP Ētahi Ingoa IDT723651L20PFGI
IDT723651L20PFGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 50MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 400µA Mahinga Bus Bi-Directional
Tau Wae Tuakiri 723651 Wā Uru 13ns