723642L15PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
723642L15PFG8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 723642L15PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 256X36X2 120TQFP
Ngā Rauemi: 723642L15PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 723642L15PFG8
Tau Wae 723642L15PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1668 pcs Pepa Raraunga 723642L15PFG8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 120-TQFP (14x14)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 120-LQFP Ētahi Ingoa IDT723642L15PFG8
IDT723642L15PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 72k (1k x 36 x 2)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 400mA Mahinga Bus Bi-Directional
Tau Wae Tuakiri 723642 Wā Uru 10ns