72265LA10TFG
Hua Hua
Tau Wae: 72265LA10TFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 8KX18 LP 10NS 64QFP
Ngā Rauemi: 72265LA10TFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72265LA10TFG
Tau Wae 72265LA10TFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2078 pcs Pepa Raraunga 72265LA10TFG.pdf
Tuhinga o mua 4V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72265LA10TFG
IDT72265LA10TFG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 288K (16K x 18)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 80mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72265 Wā Uru 8ns