72261LA15TFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72261LA15TFGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 8192X18 LP 15NS 64QFP
Ngā Rauemi: 72261LA15TFGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72261LA15TFGI
Tau Wae 72261LA15TFGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2792 pcs Pepa Raraunga 72261LA15TFGI.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72261LA15TFGI
IDT72261LA15TFGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 144K (16K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 75mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72261 Wā Uru 10ns