72251L15PFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72251L15PFGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 512X9 15NS 32QFP
Ngā Rauemi: 1.72251L15PFGI.pdf2.72251L15PFGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72251L15PFGI
Tau Wae 72251L15PFGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4685 pcs Pepa Raraunga 1.72251L15PFGI.pdf2.72251L15PFGI.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 32-TQFP (7x7)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 32-LQFP Ētahi Ingoa IDT72251L15PFGI
IDT72251L15PFGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 50mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72251 Wā Uru 10ns