72235LB15TFGI8
Hua Hua
Tau Wae: 72235LB15TFGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 2048X18 SYNC 15NS 64TQFP
Ngā Rauemi: 1.72235LB15TFGI8.pdf2.72235LB15TFGI8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72235LB15TFGI8
Tau Wae 72235LB15TFGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 6349 pcs Pepa Raraunga 1.72235LB15TFGI8.pdf2.72235LB15TFGI8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72235LB15TFGI8
IDT72235LB15TFGI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 36K (2K x 18)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72235 Wā Uru 10ns