72225LB15PFGI8
Hua Hua
Tau Wae: 72225LB15PFGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 1024X18 SYNC 15NS 64TQFP
Ngā Rauemi: 1.72225LB15PFGI8.pdf2.72225LB15PFGI8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72225LB15PFGI8
Tau Wae 72225LB15PFGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 7466 pcs Pepa Raraunga 1.72225LB15PFGI8.pdf2.72225LB15PFGI8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT72225LB15PFGI8
IDT72225LB15PFGI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 18K (1K x 18)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72225 Wā Uru 10ns