72221L15PFGI
Hua Hua
Tau Wae: 72221L15PFGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 1KX9 15NS 32QFP
Ngā Rauemi: 72221L15PFGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72221L15PFGI
Tau Wae 72221L15PFGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 7950 pcs Pepa Raraunga 72221L15PFGI.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 32-TQFP (7x7)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tray
Paa / Case 32-LQFP Ētahi Ingoa IDT72221L15PFGI
IDT72221L15PFGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui - Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus -
Tau Wae Tuakiri 72221 Wā Uru 10ns