72221L10PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72221L10PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO SYNC 1KX9 10NS 32QFP
Ngā Rauemi: 72221L10PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72221L10PFG8
Tau Wae 72221L10PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 7297 pcs Pepa Raraunga 72221L10PFG8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 32-TQFP (7x7)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-LQFP Ētahi Ingoa IDT72221L10PFG8
IDT72221L10PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72221 Wā Uru 6.5ns