72201L10JG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72201L10JG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72201L10JG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 256X9 SYNC 10NS 32-PLCC
Ngā Rauemi: 1.72201L10JG.pdf2.72201L10JG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
64 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72201L10JG
Tau Wae 72201L10JG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 7135 pcs Pepa Raraunga 1.72201L10JG.pdf2.72201L10JG.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC (14x11.46)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere Yes Packaging Tube
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT72201L10JG
IDT72201L10JG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 2.25K (256 x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72201 Wā Uru 6.5ns