72125L25SOG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72125L25SOG8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72125L25SOG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 1KX16 PAR-SER 28SOIC
Ngā Rauemi: 72125L25SOG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72125L25SOG8
Tau Wae 72125L25SOG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3231 pcs Pepa Raraunga 72125L25SOG8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 28-SOIC (0.345", 8.77mm Width) Ētahi Ingoa IDT72125L25SOG8
IDT72125L25SOG8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 16K (1K x 16)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 50MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72125 Wā Uru 25ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
7212
Kaihanga: Aven
Whakaahuatanga: CUTTER SIDE TAPERED FLUSH 5.5"
I roto i te taonga: 4416 pcs
Tikiake: 7212.pdf
RFQ
7212N
7212N
Kaihanga: ebm-papst Inc.
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 150X55MM 12VDC WIRE