7208L25JGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7208L25JGI8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7208L25JGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 64KX9 25NS 32PLCC
Ngā Rauemi: 1.7208L25JGI8.pdf2.7208L25JGI8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7208L25JGI8
Tau Wae 7208L25JGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 2346 pcs Pepa Raraunga 1.7208L25JGI8.pdf2.7208L25JGI8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC (14x11.46)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT7208L25JGI8
IDT7208L25JGI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 576K (64K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 28.5MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 120mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 7208 Wā Uru 25ns