7207L20JGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7207L20JGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 16384X18 20NS 32PLCC
Ngā Rauemi: 7207L20JGI8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7207L20JGI8
Tau Wae 7207L20JGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3239 pcs Pepa Raraunga 7207L20JGI8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT7207L20JGI8
IDT7207L20JGI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 288K (32K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 33.3MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 12mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 7207 Wā Uru 20ns