7206L15JG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7206L15JG8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7206L15JG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 8192X18 15NS 32PLCC
Ngā Rauemi: 1.7206L15JG8.pdf2.7206L15JG8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7206L15JG8
Tau Wae 7206L15JG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5590 pcs Pepa Raraunga 1.7206L15JG8.pdf2.7206L15JG8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC (14x11.46)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT7206L15JG8
IDT7206L15JG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 144K (16K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 40MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 120mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 7206 Wā Uru 15ns