7205L12JG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7205L12JG8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7205L12JG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO 4096X18 12NS 32PLCC
Ngā Rauemi: 1.7205L12JG8.pdf2.7205L12JG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7205L12JG8
Tau Wae 7205L12JG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 7853 pcs Pepa Raraunga 1.7205L12JG8.pdf2.7205L12JG8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC (14x11.46)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT7205L12JG8
IDT7205L12JG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 72K (8K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 50MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 120mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 7205 Wā Uru 12ns