7203L12JG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7203L12JG8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7203L12JG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MEM FIFO 2048X9 12NS 32-PLCC
Ngā Rauemi: 1.7203L12JG8.pdf2.7203L12JG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7203L12JG8
Tau Wae 7203L12JG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 11721 pcs Pepa Raraunga 1.7203L12JG8.pdf2.7203L12JG8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC (14x11.46)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT7203L12JG8
IDT7203L12JG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara 18K (2K x 9)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 50MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 120mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 7203 Wā Uru 12ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
7203K9V81GE
7203K9V81GE
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V