7202LA50JG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7202LA50JG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO ASYNCH 1KX9 35NS 32PLCC
Ngā Rauemi: 1.7202LA50JG8.pdf2.7202LA50JG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7202LA50JG8
Tau Wae 7202LA50JG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 20703 pcs Pepa Raraunga 1.7202LA50JG8.pdf2.7202LA50JG8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 32-PLCC
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT7202LA50JG8
IDT7202LA50JG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 15MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 80mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 7202 Wā Uru 35ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
7203-04C0203
7203-04C0203
Kaihanga: Storm Interface
Whakaahuatanga: SWITCH KEYPAD 4 KEY 0.05A 24V
I roto i te taonga: 6653 pcs
Tikiake: 7203-04C0203.pdf
RFQ
7202LA35TP
7202LA35TP
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC FIFO ASYNCH 1KX9 35NS 28DIP
I roto i te taonga: 5357 pcs
Tikiake: 7202LA35TP.pdf
RFQ
7203
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: SIGN ESD/STATIC 4"X4" 500PC
Tikiake:
7203
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: SENSOR CURRENT 35A UNI TH