7202LA30LB8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7202LA30LB8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC MEM FIFO 1024X9 ASYNC 32LCC
Ngā Rauemi: 1.7202LA30LB8.pdf2.7202LA30LB8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7202LA30LB8
Tau Wae 7202LA30LB8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3218 pcs Pepa Raraunga 1.7202LA30LB8.pdf2.7202LA30LB8.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 32-LCC (11.43x13.97)
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-CLCC Ētahi Ingoa IDT7202LA30LB8
IDT7202LA30LB8-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rahi Mahara 9K (1K x 9)
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 25MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 7202 Wā Uru 30ns