7202LA15SOGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7202LA15SOGI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7202LA15SOGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC FIFO ASYNCH 1KX9 15NS 28SOIC
Ngā Rauemi: 1.7202LA15SOGI.pdf2.7202LA15SOGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
26 pcs
52 pcs
104 pcs
260 pcs
520 pcs
1014 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7202LA15SOGI
Tau Wae 7202LA15SOGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 12370 pcs Pepa Raraunga 1.7202LA15SOGI.pdf2.7202LA15SOGI.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Raupapa 7200 Whakahokia te kaha Yes
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tube
Paa / Case 28-SOIC (0.345", 8.77mm Width) Ētahi Ingoa 800-2472-5
IDT7202LA15SOGI
IDT7202LA15SOGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Mahinga Asynchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 40MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 80mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 7202 Wā Uru 15ns