71V67803S166PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V67803S166PFG8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71V67803S166PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Ngā Rauemi: 1.71V67803S166PFG8.pdf2.71V67803S166PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71V67803S166PFG8
Tau Wae 71V67803S166PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4934 pcs Pepa Raraunga 1.71V67803S166PFG8.pdf2.71V67803S166PFG8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V
Hangarau SRAM - Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 100-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 100-LQFP Ētahi Ingoa IDT71V67803S166PFG8
IDT71V67803S166PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 9Mb (512K x 18) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x14)