71V67603S133PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V67603S133PFG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71V67603S133PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Ngā Rauemi: 1.71V67603S133PFG.pdf2.71V67603S133PFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
72 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71V67603S133PFG
Tau Wae 71V67603S133PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5238 pcs Pepa Raraunga 1.71V67603S133PFG.pdf2.71V67603S133PFG.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V
Hangarau SRAM - Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 100-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 100-LQFP Ētahi Ingoa IDT71V67603S133PFG
IDT71V67603S133PFG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 9Mb (256K x 36) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 100-TQFP (14x14)