71V35761SA166BQGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V35761SA166BQGI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71V35761SA166BQGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
Ngā Rauemi: 1.71V35761SA166BQGI.pdf2.71V35761SA166BQGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
136 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71V35761SA166BQGI
Tau Wae 71V35761SA166BQGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 12910 pcs Pepa Raraunga 1.71V35761SA166BQGI.pdf2.71V35761SA166BQGI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V
Hangarau SRAM - Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 165-CABGA (13x15)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 165-TBGA Ētahi Ingoa IDT71V35761SA166BQGI
IDT71V35761SA166BQGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 165-CABGA (13x15)