71V35761S200PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V35761S200PFG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71V35761S200PFG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Ngā Rauemi: 1.71V35761S200PFG.pdf2.71V35761S200PFG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
72 pcs
144 pcs
288 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71V35761S200PFG
Tau Wae 71V35761S200PFG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 21639 pcs Pepa Raraunga 1.71V35761S200PFG.pdf2.71V35761S200PFG.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V
Hangarau SRAM - Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 100-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 100-LQFP Ētahi Ingoa 800-1472
IDT71V35761S200PFG
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 200MHz 3.1ns 100-TQFP (14x14)