71V3556SA133BGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V3556SA133BGI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71V3556SA133BGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Ngā Rauemi: 71V3556SA133BGI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
168 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71V3556SA133BGI
Tau Wae 71V3556SA133BGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 12844 pcs Pepa Raraunga 71V3556SA133BGI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V
Hangarau SRAM - Synchronous ZBT Pūrere Pūrere Whakarato 119-PBGA (14x22)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 119-BGA Ētahi Ingoa IDT71V3556SA133BGI
IDT71V3556SA133BGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 119-PBGA (14x22)