71V2546S100BGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71V2546S100BGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 4.5M PARALLEL 100MHZ
Ngā Rauemi: 71V2546S100BGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
168 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71V2546S100BGI
Tau Wae 71V2546S100BGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC SRAM 4.5M PARALLEL 100MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12090 pcs Pepa Raraunga 71V2546S100BGI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V
Hangarau SRAM - Synchronous ZBT Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case 119-BGA
Ētahi Ingoa IDT71V2546S100BGI
IDT71V2546S100BGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Volatile Rahi Mahara 4.5Mb (128K x 36)
Atanga Waehere Parallel Hōputu Pūmahara SRAM
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 100MHz 5ns Whero Whero 100MHz