71T75802S200BGG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71T75802S200BGG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71T75802S200BGG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA
Ngā Rauemi: 71T75802S200BGG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
84 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71T75802S200BGG
Tau Wae 71T75802S200BGG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3446 pcs Pepa Raraunga 71T75802S200BGG.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 2.375 V ~ 2.625 V
Hangarau SRAM - Synchronous ZBT Pūrere Pūrere Whakarato 119-PBGA (14x22)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 119-BGA Ētahi Ingoa IDT71T75802S200BGG
IDT71T75802S200BGG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 200MHz 3.2ns 119-PBGA (14x22)