71T75802S150PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71T75802S150PFG8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71T75802S150PFG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
Ngā Rauemi: 71T75802S150PFG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71T75802S150PFG8
Tau Wae 71T75802S150PFG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4640 pcs Pepa Raraunga 71T75802S150PFG8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 2.375 V ~ 2.625 V
Hangarau SRAM - Synchronous ZBT Pūrere Pūrere Whakarato 100-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 100-LQFP Ētahi Ingoa IDT71T75802S150PFG8
IDT71T75802S150PFG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 150MHz 3.8ns 100-TQFP (14x14)