71T75802S150BGG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71T75802S150BGG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71T75802S150BGG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA
Ngā Rauemi: 71T75802S150BGG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
84 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71T75802S150BGG
Tau Wae 71T75802S150BGG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3560 pcs Pepa Raraunga 71T75802S150BGG.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 2.375 V ~ 2.625 V
Hangarau SRAM - Synchronous ZBT Pūrere Pūrere Whakarato 119-PBGA (14x22)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 119-BGA Ētahi Ingoa IDT71T75802S150BGG
IDT71T75802S150BGG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 18Mb (1M x 18) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 150MHz 3.8ns 119-PBGA (14x22)