7130SA55TFI8
Hua Hua
Tau Wae: 7130SA55TFI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 8K PARALLEL 64TQFP
Ngā Rauemi: 7130SA55TFI8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7130SA55TFI8
Tau Wae 7130SA55TFI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4038 pcs Pepa Raraunga 7130SA55TFI8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)