7130SA55J8/LT
Hua Hua
Tau Wae: 7130SA55J8/LT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 8K PARALLEL 52PLCC
Ngā Rauemi: 7130SA55J8/LT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7130SA55J8/LT
Tau Wae 7130SA55J8/LT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5290 pcs Pepa Raraunga 7130SA55J8/LT.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 52-PLCC (19.13x19.13)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 52-LCC (J-Lead) Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)