7130LA45TFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7130LA45TFI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 8K PARALLEL 64TQFP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7130LA45TFI8
Tau Wae 7130LA45TFI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4333 pcs Pepa Raraunga
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 45ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 64-LQFP Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)