71256S55DB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71256S55DB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71256S55DB
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 256K PARALLEL 28CERDIP
Ngā Rauemi: 71256S55DB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
130 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71256S55DB
Tau Wae 71256S55DB Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5177 pcs Pepa Raraunga 71256S55DB.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 28-CerDip
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 28-CDIP (0.600", 15.24mm) Ētahi Ingoa IDT71256S55DB
IDT71256S55DB-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Momo Tae Through Hole