71016S12PHG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71016S12PHG8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 71016S12PHG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 1M PARALLEL 44TSOP II
Ngā Rauemi: 71016S12PHG8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 71016S12PHG8
Tau Wae 71016S12PHG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 47231 pcs Pepa Raraunga 71016S12PHG8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 12ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 44-TSOP II
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width) Ētahi Ingoa 800-1402-1
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 1Mb (64K x 16) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Tau Wae Tuakiri IDT71016 Wā Uru 12ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
71016S12YG
71016S12YG
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 1M PARALLEL 44SOJ
I roto i te taonga: 42981 pcs
Tikiake: 71016S12YG.pdf
RFQ
71016S15PHG8
71016S15PHG8
Whakaahuatanga: IC SRAM 1M PARALLEL 44TSOP II
I roto i te taonga: 56848 pcs
Tikiake: 71016S15PHG8.pdf
RFQ
Kaihanga: Astro Tool Corp.
Whakaahuatanga: LOCATOR STATIC A N /MFT
I roto i te taonga: 642 pcs
Tikiake:
71016S15PHG
71016S15PHG
Tikiake: 71016S15PHG.pdf
71013
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT SLOTTED 1.2MM X 6.5MM 0.98"
Tikiake: 71013.pdf
710141
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: PLUG COMPONENT NOMINAL CURRENT:
Tikiake:
71016S12PHG
71016S12PHG
Tikiake: 71016S12PHG.pdf
71016S15PHGI8
71016S15PHGI8
Tikiake: 71016S15PHGI8.pdf
71016S15PHGI
71016S15PHGI
Tikiake: 71016S15PHGI.pdf
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT SLOTTED 1.2MM X 8MM 0.98"
Tikiake: 71014.pdf
71016S12YG8
71016S12YG8
Tikiake: 71016S12YG8.pdf
Kaihanga: Astro Tool Corp.
I roto i te taonga: 776 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel