70V7519S166DR
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V7519S166DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70V7519S166DR
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 9M PARALLEL 208PQFP
Ngā Rauemi: 70V7519S166DR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70V7519S166DR
Tau Wae 70V7519S166DR Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4365 pcs Pepa Raraunga 70V7519S166DR.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 3.15 V ~ 3.45 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 208-PQFP (28x28)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 208-BFQFP Ētahi Ingoa IDT70V7519S166DR
IDT70V7519S166DR-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 166MHz 3.6ns 208-PQFP (28x28) Whero Whero 166MHz