70V7319S166BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V7319S166BC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70V7319S166BC
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 4.5M PARALLEL 256CABGA
Ngā Rauemi: 1.70V7319S166BC.pdf2.70V7319S166BC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70V7319S166BC
Tau Wae 70V7319S166BC Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 1066 pcs Pepa Raraunga 1.70V7319S166BC.pdf2.70V7319S166BC.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 3.15 V ~ 3.45 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 256-CABGA (17x17)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 256-LBGA Ētahi Ingoa IDT70V7319S166BC
IDT70V7319S166BC-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 4.5Mb (256K x 18) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 256-CABGA (17x17)