70V5388S166BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V5388S166BC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70V5388S166BC
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 1.125M PARALLEL 256CABGA
Ngā Rauemi: 1.70V5388S166BC.pdf2.70V5388S166BC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70V5388S166BC
Tau Wae 70V5388S166BC Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4894 pcs Pepa Raraunga 1.70V5388S166BC.pdf2.70V5388S166BC.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 3.15 V ~ 3.45 V
Hangarau SRAM - Quad Port, Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 256-CABGA (17x17)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 256-LBGA Ētahi Ingoa IDT70V5388S166BC
IDT70V5388S166BC-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 1.125Mb (64K x 18) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Quad Port, Synchronous Memory IC 1.125Mb (64K x 18) Parallel 166MHz 3.2ns 256-CABGA (17x17) Whero Whero 166MHz