70V3589S133DRI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V3589S133DRI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70V3589S133DRI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 2M PARALLEL 208PQFP
Ngā Rauemi: 1.70V3589S133DRI.pdf2.70V3589S133DRI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70V3589S133DRI
Tau Wae 70V3589S133DRI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5290 pcs Pepa Raraunga 1.70V3589S133DRI.pdf2.70V3589S133DRI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 3.15 V ~ 3.45 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 208-PQFP (28x28)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 208-BFQFP Ētahi Ingoa IDT70V3589S133DRI
IDT70V3589S133DRI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 2Mb (64K x 36) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (64K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 208-PQFP (28x28) Whero Whero 133MHz