70T3799MS166BBG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70T3799MS166BBG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 9M PARALLEL 324PBGA
Ngā Rauemi: 70T3799MS166BBG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 572 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 572 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70T3799MS166BBG
Tau Wae 70T3799MS166BBG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 572 pcs Pepa Raraunga 70T3799MS166BBG.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 2.4 V ~ 2.6 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 324-PBGA (19x19)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 324-BGA Ētahi Ingoa IDT70T3799MS166BBG
IDT70T3799MS166BBG-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 9Mb (128K x 72) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (128K x 72) Parallel 166MHz 3.6ns 324-PBGA (19x19)