70T3589S133DR8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70T3589S133DR8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 2M PARALLEL 208PQFP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70T3589S133DR8
Tau Wae 70T3589S133DR8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4283 pcs Pepa Raraunga
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 2.4 V ~ 2.6 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 208-PQFP (28x28)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 208-BFQFP Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Volatile Rahi Mahara 2Mb (64K x 36)
Atanga Waehere Parallel Hōputu Pūmahara SRAM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (64K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 208-PQFP (28x28)
Whero Whero 133MHz Wā Uru 4.2ns