70T3539MS133BCI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70T3539MS133BCI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70T3539MS133BCI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 18M PARALLEL 256CABGA
Ngā Rauemi: 1.70T3539MS133BCI.pdf2.70T3539MS133BCI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 424 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 424 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
12 pcs
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70T3539MS133BCI
Tau Wae 70T3539MS133BCI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 424 pcs Pepa Raraunga 1.70T3539MS133BCI.pdf2.70T3539MS133BCI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 2.4 V ~ 2.6 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 256-CABGA (17x17)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 256-LBGA Ētahi Ingoa 800-2300
IDT70T3539MS133BCI
IDT70T3539MS133BCI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 18Mb (512K x 36) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 256-CABGA (17x17)