70P3519S166BCG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70P3519S166BCG8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70P3519S166BCG8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 9M PARALLEL 256CABGA
Ngā Rauemi: 1.70P3519S166BCG8.pdf2.70P3519S166BCG8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70P3519S166BCG8
Tau Wae 70P3519S166BCG8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5811 pcs Pepa Raraunga 1.70P3519S166BCG8.pdf2.70P3519S166BCG8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 1.7 V ~ 1.9 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Synchronous Pūrere Pūrere Whakarato 256-CABGA (17x17)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 256-LBGA Ētahi Ingoa IDT70P3519S166BCG8
IDT70P3519S166BCG8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 9Mb (256K x 36) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 166MHz 3.6ns 256-CABGA (17x17) Whero Whero 166MHz