7026L55JI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7026L55JI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 256K PARALLEL 84PLCC
Ngā Rauemi: 7026L55JI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7026L55JI
Tau Wae 7026L55JI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5923 pcs Pepa Raraunga 7026L55JI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 84-PLCC (29.21x29.21)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 84-LCC (J-Lead) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)