7025S55PF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7025S55PF8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7025S55PF8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 128K PARALLEL 100TQFP
Ngā Rauemi: 1.7025S55PF8.pdf2.7025S55PF8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7025S55PF8
Tau Wae 7025S55PF8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5001 pcs Pepa Raraunga 1.7025S55PF8.pdf2.7025S55PF8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 100-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 100-LQFP Ētahi Ingoa IDT7025S55PF8
IDT7025S55PF8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount