7025S55FB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7025S55FB
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 128K PARALLEL 84FLATPAK
Ngā Rauemi: 7025S55FB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 179 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 179 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7025S55FB
Tau Wae 7025S55FB Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 179 pcs Pepa Raraunga 7025S55FB.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 84-FLATPAK
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 84-FlatPack Ētahi Ingoa IDT7025S55FB
IDT7025S55FB-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Momo Tae Surface Mount