70121L55J
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70121L55J
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 18K PARALLEL 52PLCC
Ngā Rauemi: 70121L55J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70121L55J
Tau Wae 70121L55J Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4921 pcs Pepa Raraunga 70121L55J.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 52-PLCC (19.13x19.13)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 52-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT70121L55J
IDT70121L55J-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount