7008S55PFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7008S55PFI8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7008S55PFI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 512K PARALLEL 100TQFP
Ngā Rauemi: 7008S55PFI8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7008S55PFI8
Tau Wae 7008S55PFI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4180 pcs Pepa Raraunga 7008S55PFI8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 100-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 100-LQFP Ētahi Ingoa IDT7008S55PFI8
IDT7008S55PFI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 512Kb (64K x 8) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Wā Uru 55ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
I roto i te taonga: 82751 pcs
Tikiake: 7009-0-19-01-15-14-10-0.pdf
RFQ
7009
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: LAMP INCAND RT-1 WIRE TERM 28V